MANICURE – PABIANICE

 

Piękne dłonie to wizytówka każdej kobiety. W Zaciszu Urody w Pabianicach zadbamy kompleksowo o Twoje paznokcie, proponując manicure na najwyższym poziomie.

Wśród innych placówek wyróżnia nas przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera. Staramy się, aby każda nasza klientka nie tylko wyszła od nas z pięknym manicure dłoni, ale także zrelaksowana i w doskonałym nastroju.

W ramach manicure proponujemy:

 • usuwanie skórek
 • skrócenie paznokcia
 • nadanie płytce paznokcia odpowiedniego kształtu
 • nałożenie odżywki
 • nałożenie lakieru

 

W Zaciszu Urody w Pabianicach wykonasz profesjonalny manicure w przystępnej cenie. Dzięki wizycie u nas Twoje dłonie staną się piękne, zadbane, a skóra nawilżona i gładka.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego Zacisze Urody w Pabianicach.

CENNIK

 

  • Manicure tytanowy
   Manicure tytanowy amerykańskiej firmy SNS to rewolucyjny sposób na naturalnie zdrowe i mocne paznokcie. SNS jest sposobem, aby wzmocnić paznokcie od zewnątrz gdyż dostarcza wystarczającą dawkę odpowiednich witamin takich jak A, E, D3, B5 oraz wapń. Manicure tytanowy jest alternatywą dla hybrydy i żeli. Utrzymuje się również długo i nie niszczy paznokci. Nie wymaga za każdym razem usunięcia, tylko uzupełnienia koloru. Utrzymuje się 4 tygodnie, wszystko zależy od tempa wzrostu paznokci. Nie wymaga utwardzenia w lampie.Manicure tytanowy – dotychczas niestosowana metoda stylizacji z wykorzystaniem pudrów amerykańskiej firmy SNS gwarantuje:

    • naturalną grubość paznokcia
    • wzmocnienie naturalnej płytki
    • wyjątkowa trwałość nawet do 4 tygodni bez odpryskiwania i utraty połysku

    

Manicure tytanowy oparty jest na jednym najważniejszym składniku: dwutlenku tytanu. Dwutlenek tytanu wykorzystywany jest głównie w produkcji kosmetyków mineralnych. Jest on ścierany na drobny proszek i mieszany z pigmentami, które są przetwarzane bez zastosowania związków chemicznych. Dzięki temu mogą być stosowane przez osoby cierpiące na atopowe zapalenie skóry i u alergików.

Manicure tytanowy – 90zł

  • De lux Luxury manicure
   Luksusowy zabieg na dłonie i paznokcie (obejmuje kąpiel dłoni opiłowanie i nadanie odpowiedniego kształtu paznokciom, usunięcie skórek za pomocą frezarki i całkowitą pielęgnację skórek, peeling i masaż dloni oraz maska regenerującą lub parafinową.

   Z malowaniem winylowym – 70zł

   Z malowaniem hybrydowym – 90zł

    

  • Manicure klasyczny
   Obejmuje opiłowanie i nadanie odpowiedniego kształtu paznokciom, usunięcie skórek za pomoca frezarki i całkowita pielęgnacja skórek, krem na dłonie.

   Z malowaniem winylowym – 40zł

   Z malowaniem hybrydowym – 60zł

    

  • Express manicure
   Obejmuje opiłowanie i nadanie kształtu paznokciom bez wycinania skórek, krem na dłonie.

   Z malowaniem winylowym – 35zł

   Z malowaniem hybrydowym – 50zł

    

  • Opiłowanie paznokci z nadaniem kształtu

   Z malowaniem winylowym – 25zł

   Z malowaniem hybrydowym – 40zł

    

  • Manicure japoński
   Manicure japoński to doskonałe rozwiązanie na łamliwe, matowe i rozdwajające się paznokcie. Polega on na wcieraniu w płytke paznokcia produktu zawierającego masło shea w którym dodatkowo zawarty jest olejek arganowy. Masło shea bogate w tłuszcze sprawia, że paznokcie regenerują się, są wzmocnione, nie rozdwajają się oraz przyspieszają wzrost paznokcia. Zabieg proponujemy powtarzać raz w tygodniu.

   Manicure japoński – 50zł

    

  • Przedłużanie paznokci metodą żelową

   Założenie żelu + malowanie zwykłe – 90-100zł

   Założenie żelu + malowanie hybrydowe – 100-120zł

    

  • Uzupełnienie paznokci metodą żelową

    Uzupełnienie + malowanie zwykłe – 70-80zł

    Uzupełnienie + malowanie hybrydowe – 80-90zł

   W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, salon posiada najwyższej klasy sprzęt do sterylizacji Autoklaw typu B – wszystkie narzędzia i przybory do manicure poddawane są odpowiedniej sterylizacji.    

   ZACISZE URODY
   AGNIESZKA SZTAFIŃSKA
   WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE