MASAŻE – PABIANICE

 

Masaż klasyczny całego ciała – 110zł (70 min)

Poprzedzony peelingiem ciała – 160zł

W naszym salonie kosmetycznym w Pabianicach proponujemy najpopularniejszy i najstarszy rodzaj masażu. Składa się z ruchów głaskania, rozcierania, ugniatania, wyciskania i oklepywania, jak każdy rodzaj masażu rozluźnia napięte mięśnie. Forma ruchów i tempo dostosowane indywidualnie do potrzeb klienta.

Masaż częściowy pleców – 60zł (40 min)
Poprzedzony peelingiem ciała – 100 zł

 

Indyjski masaż głowy – 85zł (45 min)

Masaż ten obejmuje wybrane obszary ciała, twarzy, szyi, głowy, ramion, barków i górnej części pleców gdzie stres dosięga znacznych grup mięśni. Masaż przynosi natychmiastową ulgę i odprężenie. Polecany przy bólach zatok, migrenach, bezsenności, depresji i zmęczeniu psychicznym.

Masaż ciała dla kobiet w ciąży – 100zł (50 min)

Jest to głęboko odprężający i rozluźniający masaż, zmniejsza dolegliwości bólowe pleców, miednicy i nóg. To jedyny taki masaż w Pabianicach.

Swedish masaż – 120zł (70 min)

Poprzedzony peelingiem ciała – 170zł

Masaż relaksacyjny całego ciała, ma na celu zmniejszenie napięcia mięśniowo-nerwowego i uzyskanie pełnego rozluźnienia. Opiera się na spokojnych i rytmicznych ruchach masujących.

Masaż aromaterapeutyczny całego ciała – 130zł (70 min)

Poprzedzony peelingiem ciała – 180zł

W naszym salonie w Pabianicach masaż ten wykonywany jest przy użyciu naturalnych olejków eterycznych o właściwościach terapeutycznych. Polega na delikatnych i odprężających technikach masażu. Masaż ten relaksuje i koi zmysły. W czasie masażu następuje penetracja olejków w głąb skóry przez system naczyń krwionośnych i limfatycznych.

Masaż peelingujący – 95zł (50 min)

Masaż peelingujący częściowy pleców – 55zł (30 min)

Relaksacyjny masaż całego ciała z preparatem peelingującym. Podczas masażu usuwany jest martwy naskórek, masaż poprawia ukrwienie i pozostawia skórę miękką i aksamitną w dotyku.

Pakiet w “Zaciszu Urody dla Niej” – 250zł (2 godz. 15 min)

Rytuał pielęgnacyjny ciała i twarzy – obejmuje peeling i masaż relaksacyjny całego ciała, peeling i masaż twarzy, szyi i głowy, maska i krem dobrany indywidualnie do potrzeb skóry.

Pakiet w “Zaciszu Urody dla Niego” – 250zł (2 godz. 15 min)

Rytuał pielęgnacyjny ciała i twarzy – obejmuje peeling i masaż relaksacyjny całego ciała, peeling i masaż twarzy, szyi i głowy, maska i krem dobrany indywidualnie do potrzeb skóry.


 

ZACISZE URODY
AGNIESZKA SZTAFIŃSKA
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE