MASAŻE – PABIANICE

 

Masaż klasyczny całego ciała – 110zł (70 min)

Poprzedzony peelingiem ciała – 160zł

W naszym salonie kosmetycznym w Pabianicach proponujemy najpopularniejszy i najstarszy rodzaj masażu. Składa się z ruchów głaskania, rozcierania, ugniatania, wyciskania i oklepywania, jak każdy rodzaj masażu rozluźnia napięte mięśnie. Forma ruchów i tempo dostosowane indywidualnie do potrzeb klienta.

Masaż częściowy pleców – 60zł (40 min)
Poprzedzony peelingiem ciała – 100 zł

 

Indyjski masaż głowy – 85zł (45 min)

Masaż ten obejmuje wybrane obszary ciała, twarzy, szyi, głowy, ramion, barków i górnej części pleców gdzie stres dosięga znacznych grup mięśni. Masaż przynosi natychmiastową ulgę i odprężenie. Polecany przy bólach zatok, migrenach, bezsenności, depresji i zmęczeniu psychicznym.

Masaż ciała dla kobiet w ciąży – 100zł (50 min)

Jest to głęboko odprężający i rozluźniający masaż, zmniejsza dolegliwości bólowe pleców, miednicy i nóg. To jedyny taki masaż w Pabianicach.

Swedish masaż – 120zł (70 min)

Poprzedzony peelingiem ciała – 170zł

Masaż relaksacyjny całego ciała, ma na celu zmniejszenie napięcia mięśniowo-nerwowego i uzyskanie pełnego rozluźnienia. Opiera się na spokojnych i rytmicznych ruchach masujących.

Masaż aromaterapeutyczny całego ciała – 130zł (70 min)

Poprzedzony peelingiem ciała – 180zł

W naszym salonie w Pabianicach masaż ten wykonywany jest przy użyciu naturalnych olejków eterycznych o właściwościach terapeutycznych. Polega na delikatnych i odprężających technikach masażu. Masaż ten relaksuje i koi zmysły. W czasie masażu następuje penetracja olejków w głąb skóry przez system naczyń krwionośnych i limfatycznych.

Masaż peelingujący – 95zł (50 min)

Masaż peelingujący częściowy pleców – 55zł (30 min)

Relaksacyjny masaż całego ciała z preparatem peelingującym. Podczas masażu usuwany jest martwy naskórek, masaż poprawia ukrwienie i pozostawia skórę miękką i aksamitną w dotyku.

Masaż stemplami – 150zł (60 min)

Masaż stemplami wywodzi się z Indonezji. Jest to masaż relaksacyjny za pomocą stempli i ciepłego olejku. Stemple wykonane są z bawełnianego materiału, w którym znajduje się mieszanka ziół alpejskich. Całość mieszanki podgrzewana jest w aromatycznym olejku, którym również masowane jest ciało.
Zabieg ma na celu odprężyć, poprawić samopoczucie, zlikwidować napięcie mięśniowo-nerwowe oraz usprawnić krążenie krwi i limfy. Dzięki wykorzystaniu ziół masaż pomaga w modelowaniu sylwetki, działa antycellulitowo, pobudza przemianę materii, oczyszcza skórę z toksyn oraz ma działanie tonizujące.
Otoczkę masażu stanowi cudowny zapach wydobywający się ze stempli.

Masaż bańką chińską – 80-100zł (40-60 min)

Masaż bańką chińską wykonywany jest za pomocą gumowych baniek oraz olejku. Jest to skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu, zmniejszając nie tylko „skórkę pomarańczową”, ale także rozstępy, poprawia ukrwienie i jędrność skóry, pomaga w zastojach limfatycznych, modeluje sylwetkę. Miejsca w których wykonuje się masaż banką chińską zostają pobudzone do pracy i dzięki temu rozbijana jest tkanka tłuszczowa. Masaż wykonuje się na udach i pośladkach, brzuchu, na tzw. „boczkach” oraz na ramionach.
Należy go wykonywać w seriach 10-12 zabiegów, z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni.

Pakiet w “Zaciszu Urody dla Niej” – 250zł (2 godz. 15 min)

Rytuał pielęgnacyjny ciała i twarzy – obejmuje peeling i masaż relaksacyjny całego ciała, peeling i masaż twarzy, szyi i głowy, maska i krem dobrany indywidualnie do potrzeb skóry.

Pakiet w “Zaciszu Urody dla Niego” – 250zł (2 godz. 15 min)

Rytuał pielęgnacyjny ciała i twarzy – obejmuje peeling i masaż relaksacyjny całego ciała, peeling i masaż twarzy, szyi i głowy, maska i krem dobrany indywidualnie do potrzeb skóry.


 

ZACISZE URODY
AGNIESZKA SZTAFIŃSKA
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE