Salon kosmetyczny ZACISZE URODY w Pabianicach

Zacisze Urody Agnieszka Sztafińska

Zarezerwuj wizytę w “Zacisze Urody”


Zacisze Urody

Pozwól sobie na chwilę relaksu. W salonie kosmetycznym w Pabianicach zadbamy nie tylko o Twój wygląd, ale także o Twoje samopoczucie. Czekają na Ciebie przyjemne masaże, które są połączone z peelingiem całego ciała. Masaże wpływają na kształtowanie naszej sylwetki, są przyjemnym sposobem na zgubienie niechcianego tłuszczyku. Dodatkowo działają pozytywnie na nasz układ krążenia. Jak widać dbanie o swój wygląd jest też dbaniem o nasze zdrowie.

W naszej ofercie posiadamy także zabiegi na twarz i ciało, które także pozwolą nam dłużej cieszyć się zdrową i piękną skórą. Podczas zabiegów korzystamy z wysokiej jakości kosmetyków, które są przystosowane do danego typu skóry. Zabiegi na twarz pomogą Ci walczyć z trądzikiem, z przesuszoną skórą czy pojawiającymi się zmarszczkami. W salonie kosmetycznym w Pabianicach znowu poczujesz się piękna i młoda. Chcesz mieć piękne paznokcie, długie rzęsy czy gładkie ciało? A może potrzebujesz starannego makijażu na specjalną okazję?

Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego!

masaż Kobido Pabianice

Nasze zabiegi

Zacisze Urody to miejsce, w którym zadbamy o Twój wygląd oraz Twoje samopoczucie. Pozwól sobie na chwilę relaksu, który daje masaż połączony z peelingiem, zadbaj o twarz oraz ciało i ciesz się zdrową i piękną skórą. Poniżej przedstawiamy dostępne zabiegi w naszym salonie.

Serdecznie zapraszamy.

 
 
 
 


ZACISZE URODY
AGNIESZKA SZTAFIŃSKA
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE