Masaże – Pabianice

Home / Zabiegi / Masaże – Pabianice

Zarezerwuj wizytę w “Zacisze Urody”


MASAŻE – PABIANICE

 

KOBIDO – niechirurgiczny lifting twarzy – 150zł (45 min)
KOBIDO + zabieg pielęgnacyjny na twarz – 250 – 350zł (120 min)

Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza „starożytną drogę do piękna”. To rytuał, podlegający ściśle określonym regułom, bazujący na tradycji medycyny chińskiej, znanej jako „amma” (w dosłownym tłumaczeniu – naciskanie i pocieranie). Został importowany do Japonii około XIV wieku naszej ery.

Większość metod masażu twarzy działa na jej powierzchni. Kobido, poprzez swoją złożoność i intensywność technik, działa na głębszych warstwach skóry i mięśni. To najbardziej zaawansowana technicznie forma japońskiego masażu twarzy — można powiedzieć, że Kobido ma największą liczbę i najbardziej złożony zestaw technik manualnych.

Masaż jest głęboką kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Charakteryzuje się głównie szybkością rąk i palców. Szybkość, z jaką terapeuta wykonuje masaż i wszystkie etapy, zmierza do oddziaływania w różnych aspektach. Kiedy ruch jest powolny, klient ma się zrelaksować, a intensywne etapy masażu mają stymulować skórę i produkcję składników skóry w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu liftingującego.

WIZUALNE EFEKTY MASAŻU KOBIDO

Masaż Kobido znany jest jako „niechirurgiczny lifting twarzy”. Dzięki stosowanym technikom można naturalnie i z biegiem czasu:

 • zniwelować napięcia mięśniowe, które powodują zmarszczki mimiczne;
 • zapobiec bądź zmniejszyć efekty starzenia się skóry;
 • odzyskać młodą twarz poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni;
 • stymulować metabolizm komórkowy, co przyczyni się do szybszej regeneracji skóry;
Japoński rytuał masażu twarzy – lifting bez skalpela – 120zł (45 min)
Japoński rytuał masażu twarzy + zabieg pielęgnacyjny na twarz – 230 – 350zł (120 min)

W Japonii piękno jest oznaką zdrowia. Według starożytnej tradycji powstaje w sposób naturalny i żeby je utrzymać musimy zadbać o równowagę trzech filarów zdrowia: fizycznego, psychicznego i duchowego. Intencją japońskiego masażu twarzy jest pomoc w utrzymaniu harmonii i naturalnego piękna.

Japońska technika masażu twarzy zapewnia widoczne i długotrwałe efekty, które trudno uzyskać za pomocą innych metod. Jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną formą liftingu. Pozytywnie wpływa nie tylko na poprawę wyglądu, lecz także na dobre samopoczucie redukując stres. W przeciwieństwie do zabiegów medycyny estetycznej jest zabiegiem naturalnym i w 100 proc. bezpiecznym. Oprócz wyraźnej poprawy wyglądu skóry gwarantuje głębokie odprężenie. Na bazie medycyny orientalnej japoński masaż twarzy wiąże się ściśle z pojęciem medycyny orientalnej, która z zasady hamuje przyczynę, a nie tylko leczy objawy powstałej choroby. Dlatego poszczególne techniki japońskiego masażu twarzy są tak opracowane, aby po czterech etapach zniwelować przyczynę problemu. Pierwszy etap japońskiego masażu twarzy to relaks, drugi oczyszczenie, podczas którego pobudzane jest krążenie. Kolejny krok to lifting, który niweluje powstałe na twarzy zmiany. Na końcu stosowane są techniki akupresurowe, które pozwalają na zrównoważenie emocji wewnętrznych i energii Qi (siły życiowej) oraz pobudzenie pracy wszystkich narządów wewnętrznych.

EFEKTY JAPOŃSKIEGO MASAŻU TWARZY

 • skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd, co nadaje jej zdrowego blasku;
 • zapobiega bądź zmniejsza efekty starzenia się skóry;
 • stymuluje metabolizm komórkowy, co wpływa na regeneracje skóry;
 • poprawia krążenie krwi i przepływ limfy, transportując więcej składników odżywczych do skóry;
 • niweluje nadmierne napięcie mięśni twarzy i szyi;
 • usuwa toksyny, zanieczyszczenia i martwe komórki skóry, zapobiegając starzeniu się skóry;
 • reguluje bilans energetyczny całego ciała;

Masaż klasyczny całego ciała – 130zł (50 min)

 

Poprzedzony peelingiem ciała – 180zł

W naszym salonie kosmetycznym w Pabianicach proponujemy najpopularniejszy i najstarszy rodzaj masażu. Składa się z ruchów głaskania, rozcierania, ugniatania, wyciskania i oklepywania, jak każdy rodzaj masażu rozluźnia napięte mięśnie. Forma ruchów i tempo dostosowane indywidualnie do potrzeb klienta.

Masaż częściowy pleców – 70zł (30 min)
Poprzedzony peelingiem ciała – 120 zł
Indyjski masaż głowy – 130zł (45 min)

Masaż ten obejmuje wybrane obszary ciała, twarzy, szyi, głowy, ramion, barków i górnej części pleców gdzie stres dosięga znacznych grup mięśni. Masaż przynosi natychmiastową ulgę i odprężenie. Polecany przy bólach zatok, migrenach, bezsenności, depresji i zmęczeniu psychicznym.

Masaż ciała dla kobiet w ciąży – 130zł (50 min)

Jest to głęboko odprężający i rozluźniający masaż, zmniejsza dolegliwości bólowe pleców, miednicy i nóg. To jedyny taki masaż w Pabianicach.

Swedish masaż – 140zł (50 min)

 

Poprzedzony peelingiem ciała – 190zł

Masaż relaksacyjny całego ciała, ma na celu zmniejszenie napięcia mięśniowo-nerwowego i uzyskanie pełnego rozluźnienia. Opiera się na spokojnych i rytmicznych ruchach masujących.

Masaż aromaterapeutyczny całego ciała – 150zł (50 min)

 

Poprzedzony peelingiem ciała – 200zł

W naszym salonie w Pabianicach masaż ten wykonywany jest przy użyciu naturalnych olejków eterycznych o właściwościach terapeutycznych. Polega na delikatnych i odprężających technikach masażu. Masaż ten relaksuje i koi zmysły. W czasie masażu następuje penetracja olejków w głąb skóry przez system naczyń krwionośnych i limfatycznych.

Masaż peelingujący – 110zł (50 min)

 

Masaż peelingujący częściowy pleców – 70zł (30 min)

Relaksacyjny masaż całego ciała z preparatem peelingującym. Podczas masażu usuwany jest martwy naskórek, masaż poprawia ukrwienie i pozostawia skórę miękką i aksamitną w dotyku.

Pakiet w “Zaciszu Urody dla Niej” – 280zł (2 godz. 15 min)

Rytuał pielęgnacyjny ciała i twarzy – obejmuje peeling i masaż relaksacyjny całego ciała, peeling i masaż twarzy, szyi i głowy, maska i krem dobrany indywidualnie do potrzeb skóry.

Pakiet w “Zaciszu Urody dla Niego” – 280zł (2 godz. 15 min)

Rytuał pielęgnacyjny ciała i twarzy – obejmuje peeling i masaż relaksacyjny całego ciała, peeling i masaż twarzy, szyi i głowy, maska i krem dobrany indywidualnie do potrzeb skóry.


ZACISZE URODY
AGNIESZKA SZTAFIŃSKA
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE