PIELĘGNACJA RĄK I STÓP

Home / Zabiegi / PIELĘGNACJA RĄK I STÓP


PIELĘGNACJA DŁONI

 

Dłonie są naszą wizytówką. Skóra dłoni jest narażona najbardziej na działanie czynników zewnętrznych i na przesuszenie, odpowiednia i regularna ich pielęgnacja pozwala zachować zdrowy i estetyczny wygląd dłoni i paznokci.

W naszym salonie proponujemy odpowiednie zabiegi do pielęgnacji dłoni i paznokci:

De lux Luxury manicure – luksusowy zabieg na dłonie i paznokcie (obejmuje kąpiel dłoni opiłowanie i nadanie odpowiedniego kształtu paznokciom, usunięcie skórek za pomocą frezarki i całkowitą pielęgnację skórek, peeling i masaż dloni oraz maska regenerującą lub parafinową.

Z malowaniem zwykłym – 60zł

Z malowaniem hybrydowym – 80zł

Manicure klasyczny – obejmuje opiłowanie i nadanie odpowiedniego kształtu paznokciom, usunięcie skórek za pomoca frezarki i całkowita pielęgnacja skórek, krem na dłonie.

Z malowaniem zwykłym – 35zł

Z malowaniem hybrydowym – 55zł

Express manicure – obejmuje opiłowanie i nadanie kształtu paznokciom bez wycinania skórek, krem na dłonie.

Z malowaniem zwykłym – 25zł

Z malowaniem hybrydowym – 45zł

Opiłowanie paznokci z nadaniem kształtu

Opiłowanie paznokci z malowaniem zwyklym – 15zł

Opiłowanie paznokci z malowaniem hybrydowym – 35zł

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, salon posiada najwyższej klasy sprzęt do sterylizacji Autoklaw typu B – wszystkie narzędzia i przybory do manicure poddawane są odpowiedniej sterylizacji.

 

 

PIELĘGNACJA STÓP

 

Stopy sa bardzo ważną częścią ciała, o których często zapominamy. Tymczasem wymagają odpowiedniej i regularnej pielęgnacji by zachować estetyczny wygląd i zdrowie.

Pedicure stóp przy użyciu fotela masującego SPA jest jednym z najbardziej relaksujących i odprężających zabiegów w naszym salonie.

Proponowane zabiegi na stopy:

De lux Luxury pedicure – jest to luksusowy zabieg pielęgnacyjny na stopy rozpoczyna się relaksującą kąpielą stóp w solach i hydromasażem stóp następnie opiłowanie i nadanie odpowiedniego kształtu paznokciom, całkowita pielęgnacja skórek i podeszwy stopy za pomaca frezarki, peeling stóp, masaż i maska na stopy.

Z malowaniem zwykłym – 90zł

Z malowaniem hybrydowym – 110zł

Pedicure całkowity (klasyczny) – rozpoczyna sie relaksującą kąpielą stóp w solach i hydromasażem stóp następnie opiłowanie i nadanie odpowiedniego kształtu paznokciom, całkowita pielęgnacja skórek i podeszwy stopy za pomaca frezarki, peeling stóp, krem do stóp.

Z malowaniem zwykłym – 65zł

Z malowaniem hybrydowym – 85zł

Mini pedicure – rozpoczyna sie relaksującą kąpielą stóp w solach i hydromasażem stóp, podstawowa pielęgnacja skórek bez wycinania, peeling stóp, krem na stopy.

Z malowaniem zwykłym – 50zł

Z malowaniem hybrydowym – 70zł

Sandal pedicure „Stopy w Sandały” – moczenie stóp, opiłowanie i nadanie kształtu paznokciom.

Z malowaniem zwykłym – 20zł

Z malowaniem hybrydowym – 40zł

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, salon posiada najwyższej klasy sprzęt do sterylizacji Autoklaw typu B – wszystkie narzędzia i przybory do pedicure poddawane są odpowiedniej sterylizacji.

 


 

ZACISZE URODY
AGNIESZKA SZTAFIŃSKA
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE