Depilacja woskiem

Home / Zabiegi / Depilacja woskiem

Zarezerwuj wizytę w “Zacisze Urody”


DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja woskiem jest najpopularniejszą metodą usuwania włosów wraz z cebulkami. Stosowana na dużych powierzchniach ciała. Skóra jest miła i delikatna w dotyku. Efekt utrzymuje się około 3 tygodni (w zależności od rodzajów włosów i tempa wzrostu włosa). Po około 4-5 tygodniach zabieg należy powtórzyć. W przypadku depilacji woskiem Waxperts-Wax jeśli odbywa się ono regularnie można uzyskać znaczne przerzedzenie włosów a nawet trwałe zniknięcie włosów. Istnieją dwa rodzaje wosków:

 • hot wax – (bezpaskowy elastyczny) używany na wrażliwe obszary skóry takie jak twarz, pachy, bikini
 • strip wax – (paskowy) używany najczęściej na większych obszarach skóry jak nogach i rękach

Twarz – ponieważ twarz jest wyjątkowo delikatnym i wrażliwym miejscem depilacje wykonujemy tylko woskiem hot wax (bezpaskowy elastyczny)

Depilacja damska

 

 

Całe nogi – 120 – 140zł
Całe nogi + bikini klasyczne – 160 – 170zł
Całe nogi + californian – 180 – 200zł
Całe nogi + brazillian – 210 – 230zł
Całe nogi + hollywood – 230 – 250zł
Łydki (z kolanami) – 50zł
Łydki + bikini klasyczne – 100zł

Łydki + californian – 130 – 140zł

Łydki + brazillian – 150 – 160zł

Łydki + hollywood – 160 – 170zł

 

Bikini klasyczne – 60zł
Bikini extended (głębsze) – 60 – 70zł
Bikini californian – 110 – 120zł
Bikini brazillian – 130zł
Bikini hollywood – 140 – 150zł
Całe ręce – 60 – 80zł
Przedramiona – 50zł
Pachy – 50zł (woskiem elastycznym bezpaskowym)

Plecy – 90 – 100zł

 

Depilacja intymna

Co warto wiedzieć o depilacji intymnej?
Czytaj więcej...

Depilację intymną wykonujemy na wosku nowej generacji firmy Waxperts-Wax jest to lawendowy najbardziej elastyczny wosk idealny do depilacji nawet najbardziej wrażliwych okolic ciała jak bikini. Usuwa najkrótsze i najsilniejsze włoski pozostawiając skórę idealnie gładką i miłą w dotyku. Specjalny preparat Pre Wax Oil nakładany przed aplikacją wosku zabezpiecza przed podrażnieniem i zerwaniem naskórka, jest to najbardziej bezpieczna forma depilacji. Dla bezpieczeństwa i komfortu naszych klientów, stosujemy zasadę “No Double Dipping Policy” oznacza to jednorazowe zanurzenie szpatułki w wosku. Jest to najbardziej higieniczna forma depilacji okolic intymnych dla Ciebie.

Jak wygląda pierwsza wizyta w salonie?
Czytaj więcej...

Tuż przed zabiegiem wypełnij kartę klienta pierwszej wizyty w celu uzyskania ważnych dla nas informacji o chorobach, uczuleniach czy alergiach skóry. Po wypełnieniu karty klienta kosmetyczka wykonująca zabieg przekaże informacje na temat przygotowania do zabiegu. Kosmetyczka zaprosi Cię do pokoju zabiegowego w którym będziesz przebywać tylko Ty i kosmetyczka. Otrzymasz bieliznę jednorazową a następnie kosmetyczka wychodzi a Ty możesz spokojnie przygotować się do zabiegu. Gdy będziesz już gotowa kosmetyczka przystępuje do zabiegu w trakcie którego zostaniesz poinformowana jak układać ciało aby usprawnić przebieg zabiegu. Po zakończeniu zabiegu otrzymasz informacje jak postępować i pielęgnować skórę w domu.

Jak postępować przed depilacją?
Czytaj więcej...

 • Włoski powinny być przynajmniej 0,5cm długości, idealnie1-1.5cm
 • Przynajmniej przez 2-3 tyg.(w zależności od tempa wzrostu włosa) przed wizytą w salonie nie stosujemy żadnej innej formy depilacji tj. golenie, kremy depilujące, depilatory).
 • 24 godz. przed planowaną wizytą nie korzystamy z solarium, sauny, opalaniu na słońcu itp.
 • Na kilka dni przed wizytą możesz wykonać peeling (tj. na części ciała, które chcesz depilować) to pomoże ususnąć zrogowaciały naskórek i przygotować skórę przed depilacją woskiem.
 • W dniu depilacji, najlepiej tuż przed zabiegiem weź prysznic, ale nie nawilżaj okolic, które chcesz depilować.
 • Przy skórach wrażliwych lub jeśli jest to twoja pierwsza depilacja zalecane jest 24 godz. przed wizytą wykonanie „patch testu” próby czy nie jesteś uczulona na wosk.

Jak postępować po depilacji?
Czytaj więcej...

 • Przez 24 godz. po depilacji nie korzystamy z gorących kąpieli, solarium, sauny, siłowni i nie opalamy się
 • Wstrzymujemy się od stosowania antyperspirantów, dezodorantów jak również samoopalaczy czy balsamów do ciała
 • Powtarzamy zabieg co 4-5tyg.

Czy są jakieś przeciwwskazania do depilacji?
Czytaj więcej...

 • Depilacji woskiem nie należy wykonywać na skórze podrażnionej i zaczerwienionej np. bezpośrednio po opalaniu, gorących kąpielach, po wizycie w saunie czy po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych.
 • Przeciwwskazaniem do depilacji są rożnego rodzaju świeże blizny, rany cięte, jak i również rozszerzone naczynia krwionośne i żylaki – znamiona, brodawki (omijamy podczas depilacji).
 • Czynna alergia na wosk, cukrzyca (wymagana konsultacja z lekarzem prowadzącym).

Czy depilacja w ciąży jest bezpieczna?
Czytaj więcej...

 • Depilacja w ciąży jest bezpieczna pod warunkiem, że ciąża przebiega prawidłowo i nie jest zagrożona, a przyszła mama już wcześniej się depilowała i jest oswojona z tego rodzaju zabiegami.
 • Nie jest polecana jeżeli wcześniej nie korzystałaś z depilacji woskiem, nowe doświadczenie może powodować niepotrzebny stres dla Ciebie i dla dziecka.
 • W zależności od stopnia zaawansowania ciąży stosujemy specjalne techniki ułożenia ciała podczas zabiegu depilacji gwarantując bezpieczeństwo Tobie i dziecku.

Czy depilacja woskiem jest bolesna?
Czytaj więcej...

 • Jeżeli jest to twoja pierwsza depilacja i włosy są wzmocnione po goleniu może się to wiązać z mniejszym komfortem podczas zabiegu.
 • Gdy zabieg jest powtarzany regularnie co 4-5 tyg to włosy stają się słabsze i odrastają wolniej, a każda kolejna depilacja jest mniej bolesna.
 • Rozumiemy, że możesz być zdenerwowana i zawstydzona to normalne, jesteśmy profesjonalistami w woskowaniu robimy wszystko abyś czuła się u nas komfortowo i pewnie.

Co to jest Californian, Brazillian i Hollywood?
Czytaj więcej...

 • Jest to głęboka depilacja okolic intymnych.
 • Californian – włosy depilowane są do linii stringów.
 • Brazillian – włosy depilowane są z całych okolic intymnych i pośladków pozostaje tylko wąski pasek na wzgórku łonowym.
 • Hollywood – jest to całkowita depilacja włosów z okolic intymnych włącznie z pośladkami.
 • Bikini line (klasyczne) – włosy depilowane są tylko do linii pachwin.
 • Bikini extended – trochę głębsze niż bikini klasyczne, włosy depilowane są poza linie pachwin.

 

 
Do każdego rodzaju depilacji intymnej jest używany wosk bezpaskowy / elastyczny.

 

JEŻELI MASZ JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA I OBAWY TO DZWOŃ SŁUŻYMY RADĄ!


ZACISZE URODY
AGNIESZKA SZTAFIŃSKA
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE