Pedicure

Home / Zabiegi / Pedicure

Zarezerwuj wizytę w “Zacisze Urody”


PEDICURE – PABIANICE

Choć sezon sandałów zobowiązuje, warto zadbać o swoje stopy nie tylko latem! Profesjonalnie wykonany pedicure sprawi, że Twoje stopy będą zdrowe, a skóra zadbana i gładka. W naszym salonie Zacisze Urody w Pabianicach zadbamy kompleksowo o każdą Panią, której zależy na wspaniałym wyglądzie swoich stóp.

Zabieg obejmuje pielęgnację paznokci i okolic, przypiłowanie i nadanie kształtu płytce paznokcia, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci, a także pozbycie się skórek. W trakcie pedicure usuwany jest także zgrubiały naskórek i odciski. Na koniec płytkę paznokcia pokrywa się odżywką oraz lakierem w dowolnym kolorze.

Serdecznie zapraszamy do salonu kosmetycznego Zacisze Urody w Pabianicach na kompleksowy pedicure, który odmieni Twoje stopy. W naszym gabinecie nie tylko staniesz się piękniejsza, ale także zrelaksowana, wśród osób, które znają się na kobiecej urodzie jak nikt inny.

Gwarancja najlepszych cen w Pabianicach.

CENNIK

 • Callux pedicure
  Jest to szybki i skuteczny zabieg na stopy. Intensywnie działający żel skutecznie usuwa zgrubienia i zrogowacenia na stopach. Żelowa formuła skomponowana z kwasów organicznych pozwala efektywnie rozpuścić martwy naskórek z okolic pięt. Łatwy w aplikacji, szybki w działaniu, już 15 minut wystarczy aby stopy stały się idealnie gładkie oraz niezwykle miłe w dotyku. Efekty są już widoczne po jednym zabiegu!!!

   

  Callux z malowaniem winylowym – 110zł

  Callux z malowaniem hybrydowym – 130zł

 • De lux Luxury pedicure
  Jest to luksusowy zabieg pielęgnacyjny na stopy rozpoczyna się relaksującą kąpielą stóp w solach i hydromasażem stóp następnie opiłowanie i nadanie odpowiedniego kształtu paznokciom, całkowita pielęgnacja skórek i podeszwy stopy za pomaca frezarki, peeling stóp, masaż i maska na stopy.

   

  Z malowaniem winylowym – 110zł

  Z malowaniem hybrydowym – 130zł

 • Pedicure całkowity (klasyczny)
  Rozpoczyna się relaksującą kąpielą stóp w solach i hydromasażem stóp następnie opiłowanie i nadanie odpowiedniego kształtu paznokciom, całkowita pielęgnacja skórek i podeszwy stopy za pomaca frezarki, peeling stóp, krem do stóp.

   

  Z malowaniem winylowym – 90zł

  Z malowaniem hybrydowym – 110zł

 • Mini pedicure
  Rozpoczyna się relaksującą kąpielą stóp w solach i hydromasażem stóp, podstawowa pielęgnacja skórek bez wycinania, peeling stóp, krem na stopy.

   

  Z malowaniem winylowym – 70zł

  Z malowaniem hybrydowym – 90zł

 • Sandal pedicure „Stopy w Sandały”
  Moczenie stóp, opiłowanie i nadanie kształtu paznokciom.

   

  Z malowaniem winylowym – 50zł

  Z malowaniem hybrydowym – 60zł

  W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, salon posiada najwyższej klasy sprzęt do sterylizacji Autoklaw typu B – wszystkie narzędzia i przybory do pedicure poddawane są odpowiedniej sterylizacji.  ZACISZE URODY
  AGNIESZKA SZTAFIŃSKA
  WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE