Stylizacja brwi i rzęs

Home / Zabiegi / Stylizacja brwi i rzęs

Zarezerwuj wizytę w “Zacisze Urody”

 


STYLIZACJA BRWI I RZĘS

 

 • Brow Bomber laminacja brwi – 120zł
   Laminacja brwi to jeden z najpopularniejszych zabiegów urodowych, zwiększa objętość i gęstość brwi. Jest to zabieg dla osób, które nie posiadają idealnych brwi, włoski są niesforne lub rosną dość nieregularnie i nie chcą się układać. Zabieg ten pozwoli ułożyć i zmienić kierunek niesfornie rosnących włosków. Dodatkowym atutem laminacji brwi jest intensywna regeneracja, odżywienie oraz nadanie zdrowego wyglądu. 
 • Henna pudrowa – 100 – 110zł
   Henna pudrowa to absolutny hit w naturalnej stylizacji brwi. Jest to nowa, trwała henna dająca efekt makijażu permanentnego brwi nawet do 7 tygodni. Oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach, nie zawiera ołowiu, amoniaku i szkodliwych związków chemicznych. Henna pudrowa dba o zniszczone i słabe włoski, przywraca wzrost brwi o 60%. Henna nadaje objętość brwią, zakrywa ubytki i dodaje wyrazistości.
 • Laminowanie i botoks rzęs – 150zł
   Laminowanie i botoks rzęs, czyli keratynowy lifting rzęs, to połączenie odżywiania, trwałego podkręcania, wydłużania i przyciemnienia rzęs. Zabieg ten wzmocni rzęsy i sprawi, że staną się bardziej widoczne. Efekt utrzymuje się do 2 miesięcy w zależności od indywidualnych cech rzęs. Rzęsy po zabiegu można tuszować i stosować preparaty do jego zmycia. Można korzystać z basenu i sauny, kąpać się w słonej morskiej wodzie i opalać na słońcu. Nie powoduje uczucia ciężkości i dyskomfortu.


ZACISZE URODY
AGNIESZKA SZTAFIŃSKA
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE