Opalanie natryskowe

Home / Zabiegi / Opalanie natryskowe

Zarezerwuj wizytę w “Zacisze Urody”


OPALANIE NATRYSKOWE

 

Opalanie natryskowe – 100zł (30min)

Opalanie natryskowe SunFX i Vani-T to naturalnie wyglądająca opalenizna w 10 minut. Brązowa skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub w solarium wymaga cierpliwości. Co więcej nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promienowanie UV, które może powodować podrażnienia skóry, alergie czy przebarwienia. Opalanie natryskowe to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się zdrową i piękną opalenizną.

Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie, za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zbiegu są nieperfumowane, nie zawierają alkoholu, ani konserwantów, dlatego usługa poponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Samo nakładanie preparatu trwa około 5-10 minut. Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu należy wykonać peeling całego ciała. Po nałożeniu płynu opalającego, kosmetyczka suszy całe ciało, do całkowitego wchłonięcia się preparatu. Wszystkie urządzenia są wyposażone w funkcje suszenia. W dniu opalania zaleca się założenie ciemniejszych ubrań, ponieważ kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 2 do 8 godz. Warto odczekać minimum 2 godziny przed wzięciem prysznica. Efekt utrzymuje się od 7 do 10 dni. Przy kolejnej aplikacji nawet do 14 dni. Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem. 

ZACISZE URODY
AGNIESZKA SZTAFIŃSKA
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE